חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בובקט – שירותי חפירות וקידוח

אלון יסודות - 40 שנות ניסיון

מה זה בובקט?

בובקט (בשמו השני מחפרון) הוא כלי המיועד לביצוע עבודות עפר, חפירת בורות, תעלות, סלילת כבישים ועוד..
אחד מהיתרונות שלו הוא גודלו המאפשר כניסה לשטחים ואיזורים צפופים במיוחד.

אלון יסודות (דאידה) מבצעים עבודות בובקט (מעל 40 שנה) בסטנדרט הגבוה ביותר, על ידי נהגים מורשים ומוסמכים.

מה השימושים שלו?

באמצעות הבובקט מבצעים עבודות מגוונות בכל תחומי עבודות העפר והפיתוח:

  • עבודות בניין – סילוק עפר וחול, חפירת בורות לצורכי הנחת יסודות ועוד.
  • עבודות חפירה – חפירת בורות המיועדים להנחת תשתיות מים, חשמל, תקשורת וכד'.
  • שבירת כבישים ושבילים – לצורך תיקונם באמצעות אספלט חדש.
  • נשיאת מטענים – הכלי הקטן יותר מסוגל לשאת מטענים במשקל של עד 2 טון, ואילו ,"אחיו הגדול" מסוגל לשאת מטענים במשקל של עד 4 טון.

הבובקט הוא למעשה טרקטור שכולנו מכירים, אשר בחלקו הקדמי הותקנה כף מיוחדת לפינוי חול ולנשיאת מטענים ובאחוריו הותקן מחפר המיועד, כמובן, לביצוע עבודות חפירה. הנהג שיושב בין שני החלקים יכול שלשלוט בשניהם באמצעות הידיות המתאימות, ולבצע את העבודה הנדרשת באופן מדויק.

בובקט
עבודות בובקט

מה היתרונות של הבובקט?

  • עבודות בכל תנאי השטח – ממדיו הקטנים, יחסית, של הכלי, מאפשרים לו להגיע לכל מקום, כולל למקומות שהגישה אליהם קשה.
  • ניידות גבוהה – הגלגלים החזקים של הכלי מאפשרים לו לנוע בכל תנאי שטח ולגמוע מרחקים ארוכים במיוחד.
  • דיוק בביצוע – השליטה המלאה שיש למפעיל הבובקט על שני חלקיו מאפשרת ביצוע מדויק של כל עבודה.

מחיר בובקט

המחיר של בובקט אינו קבוע אלא מושפע מפרמטרים שונים. לחילופין, אפשר לשכור את הבובקט ואז המחיר יהיה ליום. אבל גם בהשכרה, יש פרמטרים שונים שמשפיעים על המחיר. הנה למשל כמה גורמים שיקבעו כמה יעלה לקנות את הבובקט או לחילופין לשכור אותו:

א. מפרט טכני – ככל שדגם מסוים של בובקט יהיה מתקדם ומשוכלל יותר, כך יעלה יותר לשכור או לקנות אותו. מצד שני, יש פרויקטים שבהם משתלם להרים קצת את הרף העליון של התקציב וכך ליהנות מביצועים מעולים של מיני מעמיס ברמה גבוהה.

ב. היצרן – הטעות הנפוצה היא להתייחס אל מיני מעמיס בתור בובקט, בעוד בפועל מדובר בסך הכל על חברה אחת מבין רבות שמייצרת אותו. במילים אחרות, בובקט הוא לא כלי – אלא מיני מעמיס. בפועל, בובקט היא יצרנית של ציוד מכני הנדסי ויש כמוה עוד רבות. עם זאת, מיני מעמיס של בובקט בדרך כלל יהיה יקר יותר לעומת דגמים דומים של חברות אחרות.

ג. שנת ייצור – המחיר של כל כלי רכב מושפע משנת הייצור שלו. מהבחינה הזו אין הבדל בין מיני מעמיס לבין רכב פרטי, לכן זה משהו שצריך לקחת בחשבון.

מה הפרמטרים שחשוב לבדוק בבחירת בובקט?

בחירה נכונה של בובקט תלויה במאפייני הפרויקט. אם רוצים להגדיל את הסיכוי להתאמה מלאה בין הסוג של הבובקט לבין הצרכים של הפרויקט, בודקים מה המפרט המלא שלו ולאיזה ביצועים הוא מסוגל להגיע.
כמו כן, אפשר להשוות בין דגמי בובקט לפי כושר התמרון וסוג המנוע. אם רוצים, ניתן גם לברר איזה כלים יכולים להתחבר לכל סוג של דגם שעומד למכירה או השכרה.

השכרת בובקט או קנייה - מה עדיף?

השוואה בין השכרה וקנייה היא לא רק פונקציה של תקציב. ברור שבהשכרה יומית משלמים פחות, אבל במצטבר הסכום עלול להיות גבוה. מנגד, יכול להיות שעבור פרויקט חד פעמי אין טעם לקנות בובקאט ועדיף לשכור אותו.
המסקנה היא שצריך לבחון כל מקרה לגופו ולא למהר להסיק מסקנות. במידת הצורך, אפשר להתייעץ עם המומחים של אלון יסודות בע"מ ואנו כבר נדע לרכז עבורך את כל השיקולים תחת קורת גג אחת ובצורה מסודרת.

אלון יסודות (דאידה) לשירותכם

חברתנו מבצעת עבודות בובקט בסטנדרטים הגבוהים ביותר, תוך התאמתן המושלמת לדרישות הלקוח ולתנאי השטח. כל הכלים מופעלים על ידי נהגים מורשים ומוסמכים, אשר ידאגו לבצע את העבודה עד תומה ולכך שהתוצאות יתאמו בצורה מדויקת את הדרישות שלכם.

לקבלת הצעת מחיר והזמנת עבודות בובקט חייגו 073-7822925 ונשמח לעמוד לשירותכם.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון של העסק מופיע בדף צור קשר באתר.
דילוג לתוכן