חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בובקט במרכז

אלון יסודות - 40 שנות ניסיון

מחפשים בובקט במרכז? אלון יסודות מבצעים עבודות בובקט בסטנדרט הגבוה ביותר, על ידי נהגים מורשים ומוסמכים!
העבודות נעשות תוך הקפדה על כל נהלי הבטיחות תוך עמידה בלוח הזמנים שאליו התחייבנו.

בובקט הוא ציוד מכני הנדסי שבו משתמשים כיעה אופני ובעבודות עפר ובנייה. עם זאת, בשנים האחרונות אפשר לראות יותר ויותר שימושים של בובקט במרכז גם בענפי הלוגיסטיקה ואפילו החקלאות.
הדבר החשוב ביותר הוא להתאים את סוג ודגם הבובקט לאופי של הפרויקט. בשביל לעשות את זה, כדאי להכיר את המקרים שבהם משתמשים בבובקט ולדעת עם מי להתייעץ.

באיזה מקרים כדאי להשתמש בבובקט?

הנה כמה מקרים שבהם בובקאט מספק פתרון:

א. מקומות קטנים שטרקטור, מחפרון או JCB לא יכול להיכנס אליהם – יכולת התמרון המרשימה של בובקט הופכת אותו לפתרון הנדסי שמתאים עבור מקומות קטנים. לשם השוואה, בובקט במרכז יכול להחליף את השימוש בטרקטור, מחפרון או ציוד של חברת JCB.

ב. העמסה על גבי משאית – כדאי להשתמש בבובקט אם רוצים לשלב בין עבודות עפר ובנייה לבין העמסת חומרי הבנייה על גבי משאיות. כאשר משתמשים בבובקט, חוסכים זמן יקר ערך כי לא צריך להחליף בין הכלים.

ג. צירוף כלים לעבודות שונות – בובקט ייחודי בכך שניתן להתקין עליו כלים שונים במקום הכף הקדמית. לכן, משתמשים בו אם צריכים בחלק מהזמן לבצע עבודות עפר ובחלק אחר לבצע עבודות של מלגזה, מפלסת שלג וכן הלאה.

בובקט לשיפוץ בניינים בתמ"א 38

עבודת בובקט 

קידוח בהיכל התרבות בתל אביב

עבודת בובקט בהיכל התרבות תל אביב

חפירות וקידוח בבובקט

בבוקט – שירותי חפירות וקידוח

מהם סוגי עבודות הבובקט?

היכרות עם סוגים שונים של עבודות בובקט מגדילה את הסיכוי לכך שהן יתבצעו לשביעות הרצון של הלקוח. על קצה המזלג, אפשר למשל להזכיר את השימוש במיני מעמיס בענף הלוגיסטיקה, השינוע וההובלה של החפצים ממקום למקום. לעומת זאת, שימושים אחרים לגמרי יהיו בתחום הבנייה והשיפוצים – כמו למשל בעת הפעלת בובקט במרכז באתרי בנייה.

ההבדל בין סוגים שונים של עבודות בובקט הוא באזור שבו מבצעים את הפרויקט. בכל העבודות מתפקד יעה אופני קומפקטי כסוג של ציוד מכני הנדסי, אבל הדגש הוא על חפירה ונשיאת עפר וחומרי בנייה תוך פריקה שלהם לתוך משאיות בצורה בטיחותית.

מחפשים בובקט במרכז? רק אלון יסודות!

הצוות של אלון יסודות בע"מ עובד בכל איזור המרכז ומחזיק בניסיון עשיר של 40 שנה בענף. אנחנו נותנים שירות לצה"ל ומשרד הביטחון ונשמח לצרף אותך לרשימה ארוכה של לקוחות ממליצים. אצלנו שביעות הרצון שלך עומדת בראש סדר העדיפויות! 🙂

להצעת מחיר לבובקאט במרכז צור קשר עם המומחים של אלון יסודות בע"מ ונשמח לרשותך בהקדם!

לחזור אחורה?

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון של העסק מופיע בדף צור קשר באתר.
דילוג לתוכן