חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עבודות בובקט

אלון יסודות - 40 שנות ניסיון

צריכים לבצע קידוח במקומות לא נגישים? זקוקים לקידוחים בתוך מבנים או אתרי בנייה? צרו קשר עם נציגי חברת אלון יסודות (דאידה) בע"מ, ותוכלו לתאם עבודות בובקט ייחודיות.

חברת אלון יסודות (דאידה) בע"מגאה להציג את השימוש האולטימטיבי בציוד בובקט. הניסיון של החברה מאפשר ניצול של כל יתרונות הכלי לצורך קידוחים בכל סוגי הקרקע.

בעזרת ההסמכה והיכולות של נציגי החברה ניתן להפעיל את הבובקט למטרת קידוחים במקומות קשים לגישה. הבובקט מאפשר העברה של ציוד קידוחים כבד, עבודות בתוך מבנים ותוצאות קידוח אידיאליות. כדאי ליצור קשר עם אנשינו כבר בתחילת הבנייה או השיפוץ, ולקבל הצעת מחיר משתלמת על עבודות בובקט.

סוגי עבודות בובקט

בובקט הוא במקור מחפרון, או "מיני מעמיס", קומפקטי וחזק. מלבד קידוחים ניתן לבצע באמצעות הבובקט שורה ארוכה של משימות:

  • יישור אדמה
  • חפירת תעלות
  • פיזור טוף
  • עבודות עפר בגובה או בחניונים
  • הנחת תשתית למבנים – פעמים רבות, הבובקט הוא זה שמסייע לפנות את דרך מגורמים זרים שמפריעים ובעיקר לפנות חול ועפר. כך אפשר להניח את התשתיות בנוחות.
  • סתימת בורות – בכבישים השונים אפשר לעתים למצוא בוררות, אשר מהווים מפגע בטיחותי מדרגה ראשונה. בעזרת עבודות בובקט, אפשר לסתום את החורים הללו בקלות.
  • הרמת משאות – במידה ויש צורך להרים משאות בשטח, שמשקלם כמה טונות, אפשר לעשות זאת באמצעות בובקט!
  • שבירת אספלט – אם יש צורך לבצע עבודות בכביש שמטרתן היא לשבור את האספלט הישן מסיבות שונות, אפשר לעשות זאת בעזרת עבודות בובקט, שכן כלי החפירה הוא חזק מספיק גם בכדי לשבור אספלט ישן.

השימוש בבובקט הוא מהיר ואפקטיבי במיוחד במקומות קטנים. חברתנו מנצלת את היכולות והתכונות של הכלי על מנת לבצע עבודות מכל הסוגים,בדגש על קידוח יסודות. מי שמעוניין להקים רחבת בטון בבית נדרש לקדוח מספר חורים באדמה, על מנת להבטיח את יציבות היציקה. בעזרת הרכבת מקדח על הבובקט ניתן לבצע את המשימה הזו בקלות, תוך מינימום של רעש, לכלוך ונזקים היקפיים עבור הלקוח.

קידוח ניסיון

עבודה ברחוב דיזינגוף 11 בתל אביב

קידוח בהיכל התרבות בתל אביב

עבודה בהיכל התרבות תל אביב

חפירות וקידוח בבובקט

בבוקט – שירותי חפירות וקידוח

מפעילי הבובקט

מפעילי הבובקטים המועסקים על ידי חברת אלון יסודות (דאידה) בע"מ עוברים הכשרה מיוחדת. בכל תכנון עבודה מורכבת במקומות לא נגישים, יש לקחת בחשבון את יכולות הבובקט, ואת הניסיון של נציגי החברה.

אם אתם מעוניינים ליהנות משירות של עבודות בובקט ברמה גבוהה במיוחד, פנו עוד היום לחברת אלון יסודות (דאידה) בע"מ. החברה מתמחה במגוון של עבודות קידוח ובניה, ובין השאר תשמח לספק לכם גם עבודות עם בובקט ברמה גבוהה.

לקבלת הצעת מחיר והזמנת עבודות בובקט חייגו 073-7822925 ונשמח לעמוד לשירותכם.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון של העסק מופיע בדף צור קשר באתר.
דילוג לתוכן