חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קידוחי כלונסאות

אלון יסודות - 40 שנות ניסיון

זקוקים לביצוע קידוחי כלונסאות, עבודות דיפון או בנטונייט? הגעתם למקום הנכון!

אלון יסודות (דאידה) בע"מ מתמחים בקידוח כלונסאות, עבודות דיפון ובנטונייט עבור לקוחות מן המגזר העסקי, התעשייתי, המוסדי והפרטי. עם לקוחותיה נמנים גופים מובילים, ביניהם משרד הביטחון וצה"ל, התעשייה הביטחונית, עיריות ומוסדות תרבות ושלל קבלנים ואדריכלים בכל רחבי הארץ.

כל מבנה זקוק ליסודות, אולם לפני שניתן יהיה להתקינם, יש לבצע עבודות חפירה וקידוח, על מנת ליצור את המקום אליו יחדירו או יצקו אותם. במסגרת הקידוח מוחדרים כלונסאות שתפקידם לקבע את המבנה לאדמה ולתמוך בעומס המופעל עליה, כדי למנוע סכנת קריסה.

קידוח כלונסאות - אלון יסודות

בנייה טובה מתחילים מן היסוד

כיום, יותר מתמיד, מלאכת הבנייה מתחילה בחפירה עמוקה להפקת היסודות האיתנים הדרושים על מנת להקים מבנים גדולי ממדים. ביסוס היסודות חשוב על מנת למנוע שקיעה או קריסה של המבנה, כתוצאה מלחצים המופעלים עליו, או כתוצאה ממשקלו שלו, עצמו.

כדי למנוע תופעות של קריסה, נהוג לעשות שימוש בכלונסאות אשר מוחדרים אל הקרקע ומספקים למבנה את הבסיס, באמצעותו יכול משקל המבנה להתפרס היטב ולהבטיח את יציבותו, בדומה לשורשים המחזיקים גם את העצים הגבוהים ביותר נטועים במקומם.

אלון יסודות מבצעים קידוחים של כלונסאות מכל סוג, לפי דרישת הלקוחות והתנאים בשטח. כמו כן, מספקת החברה ייעוץ בהתאמת השירותים הנדרשים, וליווי אישי עד להשלמת העבודה. כמו כן, עושה החברה שימוש במיטב החומרים ושיטות העבודה כדי להבטיח את השלמת העבודה בצורה מהירה, נקייה ובטוחה.

קידוחי כלונסאות

החברה מיישמת מגוון סוגי כלונסאות כדי לעמוד בדרישות הלקוחות והתנאים בשטח. בין הסוגים הנפוצים שאנו מיישמים ניתן למצוא:

קידוח יסודות,

כלונסאות מוחדרים,

כלונסאות קידוח,

כלונסאות קצה,

כלונסאות צפים / כלונסאות חיכוך

כלונסאות דיפון / קירות שיגומים.

הכלונסאות מוחדרות אל הקרקע על מנת לספק למבנה את הבסיס היסודי. הם מסייעים לקבוע את המבנה לאדמה ולתמוך בעומס המופעל עליו. תפקידו העיקרי של הכלונסאות הוא לתמוך בעומס המבנה ולמנוע תופעות כמו שקיעה, קריסה או הזזה לא רצויות.

התנאים לקידוח כלונסאות משתנים בהתאם לסוג הקרקע, סוג מבנה שנועד להתבנות, והצרכים של הלקוח. על פי הדרישות והתנאים. אנחנו בוחרים את סוג הכלונסאות ואת שיטת הקידוח המתאימה.

כלונסאות יכולות לשמש בתחומים נוספים בתחום הבנייה ולא רק ביסודות. לדוגמה, בתהליך הבנייה ניתן להשתמש בכלונסאות כחומר בנייה ולהשתמש בהם לבניית קירות ומבנים נוספים. גם בתחום ההגנה והביטחון, כלונסאות יכולות לשמש לבניית מבנים חילוטים ומחסנים מוגנים.

קידוח כלונסאות – רק עם המומחים של אלון דאידה!
נשמח לעמוד לשירותכם ולצרף אתכם למעגל לקוחותינו!

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון של העסק מופיע בדף צור קשר באתר.
דילוג לתוכן