חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כלונסאות בנטונייט

אלון יסודות - 40 שנות ניסיון

זקוקים לכלונסאות לצורך קיבוע מבנה אל הקרקע או תמיכה בעומסים? מחפשים אחר פתרונות קידוח במקומות עם מים? המומחים של חברת אלון יסודות (דאידה) בע"מ ישמחו להעמיד לרשותכם כלונסאות בנטונייט במחיר משתלם.

מה התפקיד של כלונסאות בנטונייט?

כלונס מתפקד בתור יסוד בניין ותפקידו העיקרי הוא לקבע את המבנה אל הקרקע, או לחילופין לתמוך בעומסים שונים הקשורים אליה. כלונס הוא עמוד המוחדר בחלקו אל הקרקע, ובחלקו העליון אל יתר יסודות המבנה. השימוש בבומנייט לצורך ייצור כלונסאות מבוסס על מספר תכונות של החומר:

  • חלקלקות ושמנוניות
  • יכולת איטום וטיוח
  • מרקם ג'לי
  • שליטה בסומך
טופ נדלן מגדל על הפארק עבודות קידוח

בנטונייט הוא חומר המופק מכריית סלע עשיר במינרלים על בסיס סודיום. כתוצאה מכך, כלונסאות בנטונייט מאפשרות עבודות קידוח במקומות ייחודיים. את הקידוחים ניתן לבצע בכל הקטרים, במי תהום ובחול. בבעלות חברתנו מכונות קידוח מתקדמות ובעלות כוח רב המאפשרות לאנשי המקצוע גישה בטוחה ומהירה. בנוסף, החברה מעסיקה צוות של עובדים, מנהלי עבודה ומנהלי פרויקטים עם ניסיון מעשי של שימוש בכלונסאות.

לסיכום, אין צורך לוותר על פרויקט בנייה בשל אדמה רכה או מלאה במים, כי בעזרת כלונסאות ייעודיות ניתן לענות כל כל הצרכים. צרו קשר עם נציגי החברה שלנו, ותקבלו פרטים מקצועיים על כלונסאות ועבודות קידוחים.

  • ההתמחות של חברת אלון יסודות (דאידה) בע"מ היא ביצוע עבודות קידוח קרקע.
  • לאורך השנים צברה החברה את הניסיון, הידע והמיומנות הנדרשים על מנת להתמודד עם עבודות קידוח בכל היקף ועל גבי כל סוגי הקרקעות. בנוסף, החברה מודעת לחשיבות של כלונסאות בנטונייט, ולמעמד שלהם בטכניקות הבנייה המודרניות.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון של העסק מופיע בדף צור קשר באתר.
דילוג לתוכן