חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עבודות קידוח ובובקט

לשם מה צריך עבודות קידוח ובובקט?

יש לא מעט מקרים, בהם תרצו לשלב בין עבודות של קידוח לבין עבודות של חפירה. לשם כך, יש ליצור קשר עם קבלן, אשר מתמחה בביצוע של עבודות קידוח ובובקט. את הבובקט אתם מכירים אולי גם בשמו העברי – מחפרון. מדובר על סוג מסוים של טרקטור, שאליו מחובר כלי אשר יכול לחפור באדמה. השילוב בין קידוח לחפירה משמש למגוון רחב של מקרים. בין השאר, במידה ותרצו להקים מקלט בקרבת הבית שלכם – יש צורך בעבודות קידוח ובובקט שיהיו איכותיות. יש מקרים נוספים, בהם תרצו לעשות שימוש בעבודות הללו – לצורך הנחת תשתיות או עבודות שיפוץ. חשוב מאד להבין, מהם היתרונות לשימוש בבובקט בעבודות הקידוח והחפירה, ומדוע השימוש בו מומלץ בחום.

עבודות קידוח ובובקט

כל היתרונות של העבודה עם הבובקט

בעל עומס גבוה – כאשר מדובר על עבודות קידוח בובקט, לא פעם יש צורך לחפור עמוק באדמה, ולהוציא כמויות משמעותיות של חומרים שונים. למחפר של הבובקט, יש את היכולת להרים בכל פעם לא פחות מטון של חומרים שונים, ולהעמיסם על המשאית. כך, אפשר לבצע עבודה יעילה במיוחד, ולחסוך בזמן.

מתאים לאזורים קטנים – לא פעם, הקושי המשמעותי בעבודות הקידוח והחפירות, הוא בכך שיש צורך לחפור באזורים שהם צרים וקטנים במיוחד, וכלי חפירה מכאניים רגילים, הם פשוט גדולים מידי. הגודל של הבובקט הוא מושלם במקרים הללו. עבודות קידוח ובובקט מותאמות לאזורים שבהם יש גישה בעייתית מאד. הבובקט בעצמו הוא צר ומחובר לזרוע צרה, כך שהוא יכול להיכנס גם לאזורים הבעייתיים, ולבצע עבודת חפירה מעולה.

הוצאת צנרת – כאשר מדובר על עבודת תשתיות, יש צורך פעמים רבות להסיר את הצנרת הישנה והמחלידה, שברוב הכבר לא מתפקדת. במקום שהעובדה תיעשה ע"י בני אדם ותהיה ארוכה, מסורבלת ולא נעימה, אפשר להיעזר בקבלן שמבצע עבודות קידוח ובובקט. הבובקט הוא בעל עוצמה רבה, ומסוגל בין השאר גם להסיר את הצנרת הישנה בקלות.

עבודת חקלאות – העבודה עם הבובקט נפוצה גם בקרב חקלאים וגננים, אשר מעוניינים לטפח את שטחיהם בצורה ראויה. הבובקט יכול לחפור היטב באדמה, ולהפוך אותה ראויה לגידולים שונים.

360 מעלות – אפשרי לסובב את הבובקט בסיבוב מלא של 360 מעלות. מדוע זה חשוב? משום שלא פעם יש צורך בעבודות מורכבות שדורשות גמישות מסוימת בחפירה ובקידוח. כך אפשר להגיע עם הבובקט למגוון של אזורים, מבלי שמזיזים את הטרקטור שאליו הוא מחובר, ומכאן העבודה היא הרבה יותר יעילה.

בוחרים קבלן מתאים

זכרו שאם אתם מעוניינים בעבודות שלקידוח וחפירה באמצעות בובקט, עליכם לפנות לגורם מקצועי. הפעלה של בובקט דורשת רישיון מתאים, ודורשת כמובן ניסיון מוכח בשטח יש ליצור קשר עם קבלן בעל ניסיון, אשר יכול לבצע את עבודות החפירה הנדרשות. חכו שהקבלן יגיע קודם לשטח ויסקור אותו, כדי להבין האם הבובקט יתאים לעבודה, או שיש צורך בכלים נוספים.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון של העסק מופיע בדף צור קשר באתר.
דילוג לתוכן