חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קידוחי ספירלה (אוגר) בכל סוגי הקטרים

אלון יסודות - 40 שנות ניסיון

מחפשים קידוחי ספירלה (אוגר)? אלון יסודות מתמחים מעל 40 שנה בקידוחי קרקע מכל סוג – בינהם עבודות קידוח באמצעות ספירלה בקרקעות קשות, בוציות או חוליות.
מתקן הספירלה עגול ועליו להב בצורה ספירלית, והוא קודח עמוק לתוך האדמה – לעתים מדובר על קידוחים משמעותיים מאד, עד לעומק משמעותי מאד, ובקוטר של כ120 ס"מ!

מהי קרקע בעייתית?

קרקע בעייתית היא בהכללה, קרקע שאיננה יציבה. זו קרקע שאיננה יבשה ורגילה – אלא אפשר והיא למשל חולית, ולכן מורכבת מגרגרים שמתפזרים בכל רגע. עוד קרקע בעייתית היא קרקע בוצית, או קרקע שיש בתוכה כמויות גדולות מאד של מים. כל הקרקעות הללו נחשבות לבעייתיות מסיבה אחת – משום שאם קודחים בתוכן, הרי שהחור שנוצר מתמלא בתוך רגעים ספורים – המים או החול ממלאים מחדש את החור שנוצר, וכך חלק ניכר מעבודת הקידוח הולכת לאיבוד.

קידוח ספירלה

איך קידוח ספירלה פותר את זה?

הספירלה עצמה מצוידת קודם כל בלהבים חדים מאד שיכולים לבצע קידוח קרקע עמוק במיוחד וחזק מאד. אולם, איך פותרים את הבעיה של חזרת הקרקע למקום? פשוט מאד – דרך הספירלה, מחדירים פנימה בטון יצוק. הבטון מתקשה בתוך זמן קצר מאד, ולמעשה יוצר תבנית אטומה לחלוטין בתוך הקידוח. כמובן שהמים או החול, לא יכולים לחדור את שכבת הבטון שזה עתה נוצרה, ובצורה כזו – אפשר לשמור על התוצאות של לאורך זמן, ואין מה לחשוש מהתפרקות הקרקע.

חשוב מאד להבין כי לא כל קרקע תתאים בהכרח לביצוע של קידוחי ספירלה, ויש לבצע כמובן בדיקות מקדימות בשטח, לפני שמתחילים לעבוד. רק אחרי שבוחנים היטב את הקרקע ואת ההרכב שלה ומוודאים שהיא מתאימה – יכולים העובדים להגיע למקום ולהתחיל לקדוח.

אלון יסודות מתמחים בקידוחי ספירלה

מעוניינים בתוצאות מעולות באמצעות קידוח הספירלה? אם כך, הכתובת שלכם היא חברת אלון יסודות (דאידה) – החברה מתמחה מזה כ30 שנה בקידוחי קרקע מכל סוג – וכמובן שנוכל לבצע עבורכם גם עבודות קידוח באמצעות ספירלה בקרקעות קשות, בוציות או חוליות.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון של העסק מופיע בדף צור קשר באתר.
דילוג לתוכן