חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
אלון יסודות - 40 שנות ניסיון

קידוחי קרקע

אלון יסודות - 40 שנות ניסיון
  • חברת אלון יסודות מתמחה בביצוע של עבודות קידוחי קרקע מכל סוג, עבור חברות בנייה, קבלנים ואדריכלים, וזכתה להעניק את שירותיה עבור כמה מן הארגונים המובילים בארץ.
  • החברה מציבה דגש עז על ביצוע מקצועי ומדויק של כל פרויקט, תוך הקפדה על עמידה בלוחות זמנים ובפרטי העבודה עליהם הוסכם.
הנחת יסודות - אלון יסודות
מכונת קידוח

קידוח קרקע - בסטנדרט הגבוה ביותר

במטרה להבטיח את שביעות רצונם המלאה של לקוחותיה, וכן על מנת להבטיח שכל עבודה תבוצע בהתאם לסטנדרטים המחמירים של החברה, מפעילה חברת אלון יסודות יועצים מקצועיים, אשר מגיעים עד אל אתר הלקוח, להאזין לדרישותיו ולהעניק ייעוץ מקצועי בנושא קידוחי קרקע שמתאימים לשטח ולעבודה.

  • החברה מחזיקה צי רכבי עבודה רבי עצמה שבאפשרותם לספק מענה לעבודות קידוחי קרקע מכל סוג ובכל סדר גודל, מקידוח קרקע קטנים לתשתיות שונות ועד קידוחים גדולים עבור ענף הבנייה.
  • בזכות ניסיונה הרב בתחום, יכולה החברה לספק מענה מקצועי גם לעבודות יותר מורכבות, כגון קידוח באדמה חולית, או בחללים צפופים. בנוסף לקידוח עצמו, דואגת החברה ליישם באדמה כלונסאות שתעצורנה את קריסת האדמה ואת סחיפתה בחזרה אל אזור העבודה.

להצעת מחיר ולהזמנת עבודה, פנו אלינו ונציגינו ישמחו לעמוד לשירותכם! התקשרו:

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון של העסק מופיע בדף צור קשר באתר.
דילוג לתוכן