קידוח בנטונייט

אלון יסודות - 40 שנות ניסיון

מעוניינים לבנות במקומות בהם יש מים? זקוקים לשירותי קידוח במקום בו האדמה חולית? חשוב לפנות אל חברה המתמחה בקידוחי בנטונייט! אלון יסודות מתמחים בעבודות קידוח מעל ל40 שנה ונותנים שירות לצה"ל, משרד הביטחון, עיריות וראשויות מקומיות.

אלון יסודות מבצעת קידוחי בנטונייט עבור לקוחות בכל רחבי הארץ!
אנו מתמחים בעבודות מסובכות, בהן לא ניתן לבצע קידוח רגיל, כגון אדמה חולית, ובעבודות קידוח על גבי מקומות בהם יש כמות גדולה של מים.

  • אנו משתמשים בחומרי הגלם הטובים ביותר העומדים לרשות אנשי המקצוע בתחום הקידוח.
  • מעבר לכך, יש לנו את היכולת, הידע והניסיון המעשי ליישום קידוחי בנטונייט בכל ההיקפים.

יועצינו ישמחו לעמוד לרשותכם, ולהסביר על ההבדלים בין בנטונייט לסוגי קידוח אחרים. ראשית, בנטונייט הוא חומר במרקם ג'לי, ולכן הוא אינו חודר אל הקרקע בעת החפירה. שנית, הקידוחים המיוחדים שלנו לא יוצרים "בלון" בתוך הקידוח. אנו שומרים על יציבות דפנות הקידוח ללא מפולת, מקפידים על הוראות הבטיחות, ומבטיחים תוצאות יעילות תוך זמן קצר.

בנטונייט מחיר

המחיר של קידוח בנטונייט מושפע משורה ארוכה של פרמטרים לפי קוטר ועומק. בנוסף, צריך להתייחס לא רק למחיר של השירות אלא גם לרמת המקצועיות של מי שמבצע אותו. אם מביאים בחשבון את השיקולים הרלוונטיים, מבטיחים את ניצול כל היתרונות של שיטת הקידוח הזו.

תמיסת בנטונייט יכולה להתאים לקידוחים בקרקעות שמתאפיינות בשיעורי מי תהום או חול גבוהים. אם קיימת סכנה להתמוטטות הבור ולקריסה, ניתן ליישם את היתרונות של קידוח בנטונייט ולהשלים את התהליך ללא חשש.
עם זאת, קידוח כלונסאות עם תמיסת בנטונייט אפשרי רק על ידי צוות מומחים כי מדובר על פרויקט מורכב ועל צורך להשתמש במשאבות ייחודיות. מעבר לכך, יש פרויקטים שבהם התפקיד של בעלי מקצוע הוא להשתמש בתמיסת בנטונייט גם כדי לספק הגנה נוספת ולמנוע את התמוטטות הבור לתוך עצמו. כל זה יחד גורם לפערי מחירים יחסית גבוהים בין סוגים שונים של בנטונייט וחשוב לדעת מה משפיע עליהם.

בנטונייט - אלון יסודות בעמ

מה משפיע על המחיר?

התעריפים של קידוח בנטונייט דינאמיים בגלל שיש פרמטרים שונים שמשפיעים עליהם. הנה למשל הגורמים המרכזיים שיקבעו כמה יעלה לבצע קידוח כזה, על סוגים שונים של קרקעות:

קוטר הכלונסאות

הקוטר של כלונסאות קובע את מידת ההשקעה שצריך להפעיל על מנת לבצע את הקידוח. אם משווים בין תעריפים שונים של קידוח בנטונייט מחיר ועלויות, רואים למשל שיש הבדל בין קידוח בקוטר 50 ס"מ, 60 ס"מ, 70 ס"מ, 100 ס"מ וכן הלאה.

עומק הקידוח

גם העומק שאליו צריך להגיע במהלך הקידוח משפיע על המחיר. מחיר בסיסי של קידוחי בנטונייט מתייחסים למשל לעומק של 10-20 מטר, אך יש גם קידוחים שמגיעים לעומק של 20-30 מטרים ומעלה.

שעת עבודה או כלונס

צריך לשים לב לתמחור של קידוחי בנטונייט לפי שעת עבודה או לפי כלונס. אם רוצים לקבל הצעת מחיר קונקרטית, זה קריטי לבצע את ההשוואה לפי הפרמטרים הרלוונטיים.

כיצד מתבצע קידוח בנטונייט?

רק דרך חברה מוכרת ואמינה ניתן לזהות את ההבדלים בין שלבי העבודה עם בנטונייט. אנו מבחינים בין בנטונייט מוכן, ערבוב ראשוני ובנטונייט מושב. השימוש במערכת בנטונייט עם נציגי חברת אלון יסודות (דאידה) בע"מ מבוסס על מספר אמצעים:

  • מערכת משאבות
  • מיכלי איסוף
  • ציוד להכנת הבנטונייט והובלתו אל אתר הקידוח

בגמר הקידוח אנו מכניסים את הברזל אל הבור, כאשר אל תוך הקידוח עצמו מוכנס צינור תרמי עד התחתית. הצינור התרמי משמש להזרמת בטון שמגיע ישירות לתחתית הבור, מה שמבטיח שאיבה אופטימאלית של הבנטונייט בחזרה אל המיכלים.

קידוח בנטונייט עבור גשר לרכבת ישראל
רוצה לחזור אחורה?

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון של העסק מופיע בדף צור קשר באתר.
דילוג לתוכן