חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קידוח דיפון

אלון יסודות - 40 שנות ניסיון

דיפון הקרקע הוא קריטי ליציבות המבנה ומניעת קריסה, ולכן חשוב לעשות אותו בצורה המקצועית ביותר. אנחנו באלון יסודות דאידה יודעים עד כמה העבודה הזו חשובה, ולכן לוקחים אותה במלוא הרצינות והאחריות.

מהו קידוח כלונסאות דיפון?

במהלך בנייה של כל מבנה יש צורך לחפור בקרקע. לעיתים החפירות הן רק לצורך הרכבת היסודות שיתמכו במבנה ויחברו אותו אל הקרקע. אולם פעמים רבות המבנה כולל גם בנייה תת קרקעית כמו חניונים, מחסנים וכדומה. אולם כאשר חופרים בקרקע היא קורסת פנימה באופן טבעי, בגלל המאפיינים הפיזיקליים שלה. לכן תוך כדי החפירות חובה לתמוך בדפנות הבור כך שהם לא יקרסו. יש היום מספר שיטות וטכניקות לבצע את התמיכה בדפנות הבור, וכדי לבחור את השיטה המתאימה חשוב מאוד לדעת מהם מאפייני הקרקע, גודל הבור, מהו העומס שעליו לשאת ועוד.

אחת השיטות לבצע את הדיפון הוא ישירות במהלך הקידוח. תוך כדי חפירת הבור יוצקים כלונסאות בטון סביב דפנות הבור, ובצורה כזו יוצרים יסודות יציבים ומונעים את קריסת האדמה.

קידוח דיפון

מדוע חשוב לבצע דיפון?

הייצוב של דפנות הבור חשוב מאוד בכל השלבים של בניית המבנה – החל מתחילת העבודות וגם שנים רבות לאחר השלמתן.

בראש ובראשונה דיפון הבור חשוב כדי ליצור סביבת עבודה יציבה ונקייה, שתאפשר את המשך הבנייה בצורה תקינה- בין אם זה המשך החפירות, קביעת היסודות, יציקת הקירות ועוד. מאחר ועבודות בנייה רבות מתבצעות בסביבה צפופה של מבנים קיימים, הדיפון קריטי גם כדי לשמור על שלמות המבנים הסובבים את אתר הבנייה.

כאשר מבצעים את הדיפון בצורה שאינה תקינה ואינה בטיחותית, הדבר ישליך כמובן על המשך העבודות- קריסות חוזרות ונשנות של הבור לא יאפשרו להתקדם בבנייה, ויעלו כסף רב לצורך תיקונים. אולם מעבר לכך, קריסת בורות מסוכנת ביותר ויכולה לעלות בחיי אדם. לאורך השנים היו מספר מקרים טרגיים של קריסת מבנים כתוצאה מדיפון לקוי.

מדוע לעבוד איתנו?

כמו שבוודאי הבנתם, קידוח דיפון היא עבודה מורכבת מאוד ובעלת השלכות קריטיות על המשך הבנייה. כדי לבצע אותה בצורה טובה חייבים לבחור באנשי מקצוע בעלי הידע המתאים, הניסיון, הציוד הכבד וכמובן רישיון לביצוע הקידוח.

לכן באלון יסודות דאידה אנו מתייחסים לכך בכובד הראש הראוי. אנו מעסיקים רק את אנשי המקצוע הטובים ביותר, שעברו את ההכשרה המתאימה לביצוע תפקידם. בין אם מדובר בצוות ההנדסי שתפקידו לבחון את התוכניות והשטח, ובהתאם לכך להחליט על אופי העבודה. ובין אם מדובר בצוות השטח שתפקידו להכין את הקרקע לחפירה ודיפון, ולהפעיל את הציוד המכני הכבד בצורה הבטיחותית ביותר.

בזכות שנים רבות של ניסיון אנו יכולים לתת מענה גם למקרים מסובכים הדורשים עבודה מורכבת אף יותר מהרגיל.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון של העסק מופיע בדף צור קשר באתר.
דילוג לתוכן