חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קידוח יסודות

אלון יסודות - 40 שנות ניסיון

לקידוח יסודות צריך חברה יסודית – אלון יסודות (דאידה)!

מחפשים חברה שמתמחה בקידוחי יסודות, שבידיה תוכלו להפקיד את המלאכה החשובה הזו? הגעתם למקום הנכון!

עם הידע, הניסיון והכלים שלנו – ההצלחה שלכם מובטחת.

לחברתנו יתרונות רבים:

  • ניסיון רב שנים
  • ביצוע קידוחים בכל סוגי הקרקע
  • מכשור ייעודי ומתקדם
  • צוות מיומן ומקצועי
  • שורה של לקוחות בולטים ומרוצים, ששבים ונעזרים בשירותינו
קודחים באתר בנייה

מהו קידוח יסודות?

יסודות הם הבסיס של הבניין, כאשר יסודות חזקים יעניקו את הבסיס הדרוש לבניין איכותי, שיחזיק מעמד שנים רבות. בנייה איכותית מעניקה איכות חיים לדיירים ולכל באי המקום ומחזקת את המוניטין של חברת הבנייה. מכל הסיבות הללו, חשוב ביותר לבחור בחברה מקצועית, ותיקה ומובילה, שמכירה היטב את העבודה. חברתנו עוסקת בתחום קידוח היסודות מזה שנים רבות, ויודעת להתאים את השירות הדרוש לכל לקוח ולכל תנאי השטח. המקצועיות שלנו מאפשרת לקבלני הבניין להשיג את היעדים שלהם.

היסודות מיוצרים בשיטות מתקדמות ומיוצרים משילוב של ברזל ובטון,על מנת להעניק להם חוזק והן גמישות, החשובים שניהם על מנת להבטיח את חוזקם ואת עמידותם של היסודות. חברת אלון יסודות (דאידה) בע"מ מספקת שירותי קידוח וחפירה לכל מטרה, ובמסגרת זו, מנוסה עד מאוד בביצוע עבודות קידוח למטרה זו.

מדוע אנחנו?

חברתנו עושה הכולכדי לשפר את השירות הניתן ללקוח. אנו עובדים עם הציוד המתקדם ביותר, המותאם בצורהמושלמת למשימות קידוחי יסודות. הידע, הניסיון וההערכות הרחבה מאפשרים לנו לבצע עבודות בכל סוגי הקרקע, לרבות קרקע חולית או בטון. החברה אף מבצעת קידוחים במקומות קשים לגישה ומאתגרים מבחינות אחרות.

שירותי החברה מצטיינים בעמידה קפדנית בלוחות הזמנים של הלקוח ובגמישות מלאה לצרכים שלו. היכולת שלנו לספק את השירות הדרוש בזמן מאפשרת לקבלנים ולחברות הבנייה לנהל את הפרויקטים שלהן בתוך המסגרת הקבועה, ללא חריגות מיותרות.

הצוות שלנו הוא הגאווה שלנו – מיומן, מקצועי, מדויק ואיכותי! כל העובדים שלנו מכירים היטב את עבודתם, ועושים אותה בצורה מקצועית, איכותית ומהירה.

באלון יסודות – אנחנו מלווים את כל לקוחות החברה לכל אורך הדרך, משלב תיאום הציפיות הראשוני ועד להשלמת העבודה בהתאם לסטנדרטים הגבוהים אותם חרתה החברה על דגלה. לא לחינם נמנים עם לקוחות אלון יסודות גורמים כגון צה"ל ומשרד הביטחון, התעשייה הביטחונית, עיריות וראשוניות, מוסדות תרבות, חברות מובילות בענפיהן ועוד..

קידוחי יסודות מבצעים עם חברת אלון יסודות (דאידה).
לפרטים נוספים 073-7822925

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון של העסק מופיע בדף צור קשר באתר.
דילוג לתוכן